-Jetë dhe Stil

Video/Vogëlushes së verbër i kthehet shikimi, ja kë pa për herë të parë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:20 - 29/04/16 |
root

Nicolly Periera kishte lindur me një perde që i turbollonte shikimin. Prindërit e saj nuk kishin mundësi financiare për ta kuruar në Brazil, ndaj dhe nëna e saj hapi një faqe në Facebook dhe nga miliona “share” që bën njerëzit ajo shkoi për tu kuruar në Amerikë.

Operacioni i të voglës zgjati tre orë, por rezultoi i suksesshëm. Vogëlushja Nicolly pa për herë të parë nënën e saj, e cila ka shpërthyer në lot.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/NowThisNews/videos/1051220808301376/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas