Aktualitet

VIDEO/Turisti britanik: Si ‘i mbijetova’ Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 02/11/15 |
b.f

TIRANE- Unë kam zbuluar se Shqipëria është me të vërtetë një vend i sigurt, njerëzit janë të këndshëm. Kështu shkruan, Nathan Yolo, çiklist dhe bloger. Përmes një video me celular ai sjell pjesëza nga Shqipëria që e ka shëtitur me biçikletë. “Unë shpresoj  të kthehem përsëri të dhe të pi birra me vendasit”, shkruan ai. Ndërsa u sugjeron gjithë ndjekësve të tij ta vizitojnë këtë vend, pasi nuk është ashtu siç mund të jetë etiketuar si vend i pasigurt.

 

http://yolonathan.com/cycling-in-albania/

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas