-ARKIVA OPINION

VIDEOSKANDALI, POLICIA DHE QYTETARET!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 11/02/15 |
root

Të ftuar:

Iva Tiço
Mirela Milori
Ervin Dervishi
Iris Luarasi
Gjergj Erebara
Blendi Salaj
Ismet Drishti
Fabjola Bregu

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bxm9qkQkzeM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

  1. Pastaj ti Patrik apliko njehere per llotarine amerikane mbase te del shkon atje dhe rrit nivelin intelektual te shqiptareve ne usa:-)))

  2. Ahahaha nuk jam as amerikan e as nuk jetoj atje:-)) Me pelqen ironia jote rurale;-))) Mbetem per faktin qe shteti duhet te kete autoritet.

  3. Nuk behet si ne Hamerik se shqiptaret nuk jane Hamerikan. Shkoni direkt ju shqipot nga katunet e shqiperis ne Hamerik..krahasohu me fqinjet e tu qe jane 100 here me mire. NUK EKZISTON QE TE FYESH FORCAT E RENDIT, POR NUK EKZISTON QE FORCAT E RENDIT TE LESHIT TE OFENDOJNE, SEPSE NQS JANE ATY NE SHERBIM TE QYTETAREVE ATEHERE NUK DUHEN TI FYEJNE ATA. KUPTOVE O HAMERIKAN?

  4. Po pse nuk behet si ne amerike dhe te shohim si perfundon kjo kanarina. Ka faj polici, ok shko ankohu te SHIR dhe merren ata me policin (dhe ju siguroj qe merren). NUK EGZISTON QE TE FYESH FORCAT E RENDIT.

  5. Kush e ka fajin?!? Ne substanc nuk kuptohet kush ka te drejte..ne formen e komunikimit kane gabim qe te dy..por ne ket rast policet e rilindjes me metodat kafsherore kane dyfish gabim. Shteti nuk i drejtohet me ofendime qytetarit. Nqs se shteti apo policia ne kete rast ka te drejte ta arrestoj apo ti flasi me edukate. Por, pikerisht edukata etika e morali i mungon nje popullate te gjithe. Kjo tregon sa te stresuar jane njerezit..per gjen me te vogel shperthejne.

Pas