Aktualitet

VideoLajm/ Protestuesit tentojnë të thyejnë kordonin e policisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 26/05/18 |
b.f

Protestuesit e shumtë që ndodhen pranë Kryeministrisë në këto çaste po tentojnë të thyejnë kordonin e policisë.
Menjëherë pas fjalës së kreut të opozitës, Lulzim Basha protestuesit kanë vijuar të hedhin flakadanë dhe vezë drejt mjediseve të brendshme të Kryeministrisë.

 

Pas