Aktualitet

Video/Kush e rrahu Ramën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:15 - 14/11/15 |
b.f

Kush e rrahu Ramën? është kjo një pyetje që mund të bëhet pas një loje bilardoje që Kryeministri i vendit ka bërë me qytetar në Lezhë. Rama ndodhej aty në kuadër të nismës “Ta pastrojmë Shqipërinë” dhe ka hyrë të luajë bilardo me një qytetar, i cili me sa duket e ka patur të lehtë sfidën me Kryeministrin. Pasi ka dalë nga bilardoje, gazetarët e kanë pyetur Ramën nëse e ka marrë kuponin tatimor, por në vend të përgjigjes u mjaftuan me një shkelje syri.

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas