Aktualitet

Videoja e militantëve të ISIS që vranë priftin 86 vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:02 - 27/07/16 |
b.f

Këta janë dy militantët e ISIS që ekzekutuan në Francë, priftin 86 vjeçar, me thikë në fyt.

Videoja u postua nga agjencia e lajmeve Amaq, e lidhur me ISIS dhe dy personat janë duke u zotuar për besnikëri ndaj ISIS.

Priftit 86-vjeçar Fr Jacques Hamel iu pre fyti paraditen e së martës në kishën e tij në Saint-Étienne-du-Rouvray, pranë Rouen, Normandy.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas