InstaBIZ

Video/Incidenti i papritur në skenë, Shakira puth fansin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:44 - 17/10/18 |
b.f

Shakira iu është rikthyer koncerteve dhe koncerti më i fundit që ka mbajtur është ai në Meksikë.  Këngëtarja kolumbiane, si çdo herë tjetër ka krijuar një atmosferë fantastikë, mirëpo ajo çfarë mund të ju ketë ikur publikut ka qenë momenti kur ajo ishte në përfundim të koncertit dhe po këndonte këngën “La Bicicleta”.

Por kjo nuk është e gjitha, pasi në një moment ndodhi diçka e papritur kur një fans i flaktë u ngjit në skenë për ta përqafuar. Rojet u afruan për ta larguar, por ka qenë Shakira që i ndaluar dhe ka hequr duart e rojeve nga djali dhe e puthi. / Intv

 

 

Pas