Aktualitet

Video+Foto/ Trafik i rënduar në mbikalimin e Rinasit, çfarë po ndodhBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 18/08/22 |
Opi Nion

Aksi rrugor nga mbikalimi i Rinasit tek Gjiri i Lalzit është përfshirë nga një trafik i rënduar automjetesh paraditen e kësaj të enjtje.

Kjo mund të vërehet dhe nga pamjet e mëposhtme të mundësuara nga Opinion.al.

Ndërkohë ende nuk dihen arsyet që kanë çuar në krijimin e trafikut./Opinion.al

 

 

 

Pas