InstaBIZ

VIDEO/Del në treg prodhimi më i ri muzikor i Vedat Ademit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:19 - 27/11/15 |
b.f

imageKantautori Vedat Ademi sapo ka lancuar këngën e tij “Panorama”.

Një klip i realizuar nga “ProVideo”

Për këtë prurje Vedati ka  bashkëpunuar me kompozitorin Kledi Bahiti dhe me Endrit Mumajesin për tekstin.

Ai ka zgjedhur  moderatoren bukuroshe Einxhel Shkira si protagoniste kryesore në këngën e tij më të fundit.

Edlira Baholli është regjisorja që kantautori bashkëpunon prej disa kohësh dhe është e besuara për klipet e tij .

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas