-U tha në Opinion

Video/A kanë marr leje ndërtimi të arrestuarit? Ja si përgjigjet Dako


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:09 - 25/10/18 |
b.f

Debati në “Opinion” mbrëmjen e së enjtes është zhvilluar në tone të larta, ndërkohë që përballë gazetarëve Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, ka sqaruar situatën e tij përballë përgjimeve të prokurorisë.

I pyetur nga drejtuesi iemisionit nëse ndonjë prej personave të arrestuar në bandën e Shijakut ka  marr favore apo ka përfituar leje ndërtimi prej tij, Dako është shprehur që jo dhe nuk  ka bërë favore.

 

Pas