Bota

Video/ Zyrtares së lartë në Danimarkë i bie të fikët “live”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 14/04/21 |
Opi Nion

Drejtueses së agjencisë së ilaçeve të Danimarkës, Tanja Erichsen, i ra të fikët teksa komunikoi bllokimin e përdorimit të vaksinës AstraZeneca.

Kaq qenë një nga ministrat danez që i dha ndihmën e parë zyrtares. Më pas ajo është transportuar për në spital dhe aktualisht është në gjendje të mirë shëndetësore./Opinion.al

Pas