InstaBIZ

Video/ “Zogu i Tiranës” prek pjesët intime të fejuarës në emisionBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 01/05/16 |
b.f

Gazetari i emisionit të mëngjesit “Aldo Morning” siç njihet me emrin “Zogu i Tiranës” ka dhënë një intervistë “Da’Sara”, ku ishte i pranishëm me të dashurën e tij.

Në këtë emision nuk kanë munguar “prekje trupi” të të dashurës së Hermes Nikës, e cila quhet Angela.

Por deklarata të nxehta ka pasur edhe sa i takon jetës së tyre intime dhe seksuale pasi Hermes ka treguar se është një ‘ngjalë’ në shtrat… edhe pse kjo shprehje përdoret për femrat, ai nuk e ka bërë këtë diferencë. 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas