Aktualitet

Video/ Zjarr pranë plazhit të Gjeneralit, digjen tre banesa


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:48 - 06/10/21 |
Opi Nion

Tre banesa janë përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në fshatrat Domen dhe Bardhoj, në afërsi të plazhit të Gjeneralit.

Sipas informacioneve, flakët po përhapen në një sipërfaqe të madhe pyjore.

Për shkak të terrenit të vështirë është e pamundur ndërhyrja e mjeteve zjarrfikëse, ndërsa përhapja e flakëve mund të rrezikojë të tjetra banesa./Opinion.al

Pas