Aktualitet

VIDEO/ Zjarr në vilën 4-katëshe, zjarrfikset në vendngjarje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 03/06/20 |
Al Do

Një vilë 4 katëshe në rrugën Skënder Luarasi, pranë Komunës së Parisit në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Sipas informacioneve zyrtare, zjarri ka rënë rreth orës 19:30 në zonën e papafingos.

Megjithatë nuk raportohen të lënduar ose persona në rrezik

Njoftimi i policisë

Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi” ka rënë zjarr në papafingon e një vile 4-katëshe, nuk ka problem për banorët pasi është bërë e mundur evakuimi në kohë i banorëve.

Në vendngjarje ndodhen sherbimet e zjarrfikses të cilat po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit. /Opinion.al

Pas