Sport

VIDEO/ Zhbllokohet finalja e Champions League, Bajern kalon në avantazh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:24 - 23/08/20 |
Al Do

Bajerni i Mynihut është skuadra e parë që shënon në finalen e Champions League që po luhet sot në Lisbonë.

Bavarezët kanë kaluar në avantazh në minutën e 59 pas një goditjeje me kokë nga sulmuesi francez Kingsli Koman.

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura megjithëse rastet nuk kanë muguar për PSG si dhe për Bajernin që goditi shtyllën. /Opinion.al

Pas