Aktualitet

VIDEO/”Vlora e dikurshme si ëndërr e keqe”, Rama publikon pamjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 27/02/21 |
Semiljana Azizi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar paraditen e sotme një video nga qyteti i Vlorës, pikërisht aty ku do të jetë edhe deputet në zgjedhejt elektorale të 25 prillit.

Në video, kryeministri bën një krahasim të Vlorës, që sipas tij, ishte para se ai të merrte mandatin qeverisës, dhe të Vlorës së tanishme, duke thënë se ndryshimi është i madh e i dukshëm.

“Mirëmëngjes dhe me ketë Vlorë të para vetëm disa viteve që duket si një ëndërr e keqe e me Vlorën që kemi sot, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama./Opinion.al

 

Pas