Aktualitet

Video-vjedhje në Bllok/ Kur nuk e ke mëndjen hajduti bën kërdinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 04/05/16 |
b.f

Pronari i dyqanit në zonën e Bllokut ka vendosur të bëjë publike këtë video me shpresën se hajduti që i mori dy telefonat të gjendet. Ai e ka denoncuar rastin në polici por me sa duket ende nuk ka asnjë autor të dyshuar. Ndaj dhe e ka postuar në faqen “Jeta osh qef”.

Pamjet më poshtë janë marrë nga kamerat e sigurisë së dyqanit në Bllok. Ngjarja ka ndodhur para një jave. Një person ka hyrë si klient në lokal dhe ka përfituar nga mungesa e vemendjes se shitesit per te vjedhur dy celularet mbi banak.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas