Rajoni

Video virale/ Ministri serb flet me veten gjatë një konference të Vuçiç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 30/12/21 |
Opi Nion

Në rrjetet sociale po qarkullon një video nga një konferencë për media në Serbi, ku shihet ministri serb Aleksandar Vulin teksa duket se flet me veten.

Sikurse duket në pamjet e mëposhtëme ndërkohë që presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po mbante një fjalim, Vulin ishte ulur në një karrige, duke shfaqur mimika të çuditshme dhe duke buzëqeshur.

“Çfarë nuk shkon me të?” shkruan një person në përshkrimin e videos së publikuar në Twitter.

Nuk kaloi shumë kohë, kjo situatë është vënë re edhe nga personat e tjerë pranë tij, të cilët filluan të bënin shaka me këtë situatë./Opinion.al

Pas