Aktualitet

VIDEO/ Triumfi i Italisë, Gjylameti i hidhet në qafë ambasadorit Soreca


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 12/07/21 |
Opi Nion

Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca, i cili u shfaq në shoqërinë e kryebashkiakut Erion Veliaj, deputetes Blerina Gjylameti dhe ambasadores Yuri Kim kanë qenë mbrëmjen e djeshme edhe në “Tirana Fan Zone” në sheshin “Skënderbej” për të ndjekur live finale e EURO2020 mes Italisë dhe Anglisë.

Deputetja Gjylameti ka publikuar një foto në “Instagram” teksa buzëqesh në krah të Veliajt dhe ambasadores Kim.

Teksa Panorama ka publikuar një video ku duket Gjylameti I cila I hidhet në qafë ambasadorit të BE-së Soreca, pasi Italia u shpall kampione./Opinion.al

Pas