Kryesore

Video/Tha se ishte zënë me Metën, Kryemadhi i shmang dorën Presidentit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:47 - 25/04/21 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi dhe Presidenti Ilir Meta kanë votuar mëngjesin e së dielës në kooshtin 31, në kryeqytet. Çifti nuk ka shkuar së bashku në votim, por presidenti ka hyrë në momentin që zonja Kryemadhi ka qenë duke dalë.

Kamerat kanë filmuar momentin, kur shihet se Meta ka ngritur dorën për t’u përshëndetur me Kryemadhin, por kjo e fundit e ka kaluar ngritjen e dorës vetëm me një buzeqeshje, në një skenë të ngjashme me ato të Melania dhe Donald Trump.

Kujtojmë se në fakt pak ditë më parë në emisionin “Opinion”, Monika Kryemadhi deklaroi se ajo dhe zoti Meta kishin patur konflikte, por ishin pajtuar me ndërmjetësimin e kryetarit tëPD, Lulzim Basha./Opinion.al

Pas