Aktualitet

VIDEO/ Të shtëna me armë zjarri, një i vrarë në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:41 - 03/03/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës, teksa një person ka humbur jetën.

Bëhet me dije se viktima, identiteti i të cilit ende nuk dihet, është qëlluar me breshëri kallashnikov, nga një person i cili ka zbritur nga një makinë me xhama të zinj.

Në momentin kur viktima është qëlluar ka qenë duke lëvizur në trotuar. Ndërkohë theksohet se policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet./Opinion.al

Pas