Aktualitet

VIDEO/ Takim me bërryla, Rama pritet në konferencën e OKB nga Boris Jonson


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:39 - 01/11/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama do të marrë pjesë në konferencën e Organizatës së Kombeve të Bashkuara për ndryshimet klimatike.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale nga kreu i qeverisë, Rama shfaqet teksa takon Kryeministrin e Britanisë së Madhe, Boris Johnsos.

Sikurse vihet re në video, për shkak të pandemisë Covid-19 dy liderat janë takuar me bërryla.

Kryeministri i Britanisë është dhe pritësi në konferecnën COP26.

Pas