Bota

Video/Stuhia mbërrin në Itali, fjalët e fëmijës që e sheh: Mami, po vjen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:45 - 17/07/21 |
Opi Nion

Cickloni që goditi Belgjikën dhe Gjermaninë tashmë ka mbërritur në Itali. Në Falconara një provincë në Ancona, cikloni ka goditur në mesditë rreth orës 13:30, ndërsa dëmet ende nuk janë llogaritur.  Në këtë video të regjistruar nga një fëmijë që brenda banesës, dëgjohen fjalën e tij ndërsa i drejtohet së ëmës: “Mami hajde, është këtu përpara nesh. Po vjen”./Opinion.al

 

Pas