Sociale

VIDEO-STOP/Veprime të turpshme të fëmijëve në institucionin arsimor privat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 29/09/20 |
el ida

Emisioni “Stop” sjell sonte në mbrëmje pamje të një skandali në një aktivitet privat biznesi, që përmbledh cerdhe, kopësht dhe aktivitet pas shkolle.

Nga pamjet duket, se fëmijët janë lënë pa kontroll, duke rrezikuar, që vec akteve të turpshme, të bien pre e lojrave të papërshtatshme dhe dhunës mes tyre.

Por në gjithë këtë situatë, askush nga menaxhimi i institucionit, nuk merr përsipër fajin, madje drejtuesit deklarojnë, se fëmijë të tillë, prishin imazhin e qendrës.

Për më shumë rreth këtij skandali, do të mund të mësoni në emisionin e sotëm “Stop” në TV Klan, në orën 20.10./Opinion.al

Pas