Aktualitet

Video/ Stadiumi, ja se si rojet ndaluan shoqërinë civile të shkojë te RamaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:12 - 29/04/16 |
b.f

Pamjet e mëposhtme sjellin momentin kur shoqëria civile është ndaluar mesditën e sotme të hyjë në sallën ku kryeministri Rama po prezantonte projektin e Stadiumit të Arenës Kombëtare. Siç shikohet edhe nga video, Gjergj Bojaxhi, Fatos Lubonja, Andi Bushati, Ylli Rakipi etj janë ndaluar dhe kanë debatuar me rojet që mesaduket kanë marrë urdhër të qartë për të ndaluar…

http://www.dailymotion.com/video/x47qxhu_shoqeria-civile-perplaset-me-garden-nuk-i-lejojne-te-futen-ne-prezantimin-e-projektit-te-stadiumit_news

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas