Aktualitet

Video/ Spektakolare, shembet grataçiela e Las Vegasit, e lidhur me mafian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 15/06/16 |
b.f

Dikur e njohur si grataçiela e parë në Las Vegas dhe lidhjet me mafian, hoteli dhe kazinojae e famshme Riviera është rrëzuar me një shpërthim të komanduar.

riviera-14-700x385riviera-7-700x530riviera-9-700x445riviera-15-700x525riviera-6-700x499riviera-16-700x538riviera-8-700x457riviera-11-700x476riviera-10-700x538riviera-12-700x466riviera-13-700x466

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas