Sport

VIDEO / Son driblon për 80 metra dhe shënon. A është ky goli i vitit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:34 - 07/12/19 |
Al Do

Një gol nga ata që shohim rrallë është shënuar sot gjatë ndeshjes mes Totenhemit dhe Bërnlit në Premier Ligë.

Pas një topi të humbur nga lojtarët e Bërnlit në zonën e Totenhemit, sulmuesi Son Heung-Min ka bërë një driblim për rreth 80 metra dhe më pas ka dërguar topin në rrjetë.

Ky gol ‘alla Maradona’ mund të jetë fare mirë goli i vitit. /Opinion.al

Pas