Bota

Video-Skandali/ Kryebashkiaku pi kokainë në tualet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:50 - 01/08/16 |
root

Mbrëmjen e djeshme është publikuar një video ku shfaqet një Kryebashkiak 54­ vjeçar duke thithur kokainë në tualet.

Bëhet fjalë për Neil Rix, kryetarin e bashkisë së Dover­it në Angli.

Pas skandalit ai është shprehur se kjo video është e vjetër dhe se ka qenë një komplot nga kundërshtarët politik. Tashmë ka nisur hetimi dhe pritet vendimi që do të merret ndaj Rix.

nintchdbpict000263145438-e1472630119692

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas