Life Style

Video/ Si asnjëherë më parë, Neritan Ceka këndon në emision


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:00 - 20/03/21 |
Opi Nion

Ish-deputeti dhe politikani i njohur Neritan Ceka është shfaqur ndryshe nga ai qe jemi mësuar ta shikojmë në daljet e zakonshme televizive.

I ftuar në “Abc News”, Ceka ka folur për kujtimet e tij në Elbasan edhe pasionin e tij për muzikën, i cili nuk ka ngurruar që të këndojë këngën e tij të preferuar “Fustani me pika”./ Opinion.al

Pas