Aktualitet

Video/ Shqiptarët pushtojnë rrugët e Lyonit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:23 - 19/06/16 |
b.f

Kanë mbetur edhe pak orë deri të ndeshja e fundit në Grupin A, ku Shqipëria do të përballet me Rumaninë

Gjasat janë shumë të vogla që Kombëtarja shqiptare të kualifikohet në rrethin tjetër, djelmoshat e Gianni de Biasit duhet të tentojnë që të fitojnë me diferencë +3 gola – pasi vetëm në këtë mënyrë do të shpresonin që të kualifikoheshin nga pozita e tretë me statistika më të mira se kundërshtarët.

Tifozët tashmë kanë vërshuar rrugët e Lyonit dhe pothuajse i gjithë qyteti është kapluar nga ngjyrat kuqezi

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas