Aktualitet

Video/ Shpërthen bolieri, dy të plagosur në KorçëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:55 - 05/05/16 |
b.f

Shpërthimi i bolierit të dushit ka shkaktuar dy të plagosur në qytetin e Korçës. Sipas policisë së qytetit juglindor rreth orës 06: 15 ka marrë njoftim se në lagjen 16 ka shpërthyer një bolier dushi.

Nga shpërthimi kanë marrë dëmtime shtetasit A. Strati, rreth 61 vjeç, frakturë në këmbë dhe djali i tij, H.Strati, rreth 35 vjeç. I moshuari është nisur drejt Tiranës për mjekim të specializuar. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas