Aktualitet

Video/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 09/08/22 |
Opi Nion

Përsëritet historia dhe këtë herë në qytetin bregdetar të Vlorës. Një person ka lidhur qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë atë përgjatë autostradës së Vlorës.

Në video shfaqet sesi drejtuesi i mjetit me targa VL7183 C e tërheq zvarrë kafshën pa u shqetësuar, ndërsa qeni përpëlitet.

Kujtojmë që në vendin tonë nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë. Ndërkohë mësohet se shoferi është shoqëruar në polici./Opinion.al

 

Pas