Aktualitet

Video/ Shkrumbohet nga zjarri kamioni në autostradëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:35 - 13/10/22 |
Opi Nion

Një kamion është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor “Lushnjë-Fier”. Sipas policisë, ngjarja dyshohet se ka ndodhur si pasojë e një defekti në mjet dhe kamioni ka marrë flakë në lëvizje. Fatmirësisht, si pasojë e ngjarjes nuk ka të lënduar, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

“Rreth orës 06:25, në aksin rrugor “Lushnjë-Fier”, dyshohet se si pasojë e një defekti në automjet, ka marrë flakë gjatë lëvizjes, automjeti tip kamion, me drejtues shtetasin S. M., banues në Elbasan. Nuk ka dëme në njerëz. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.”-njofton policia.

Pas