Aktualitet

Video/ Shikoni pamjet ku shteti sulmon të dobëtin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 05/07/16 |
b.f

Aksioni i policisë nuk ka kursyer edhe një tjetër shitës kokoshkash, duke i sekuestruar edhe karrocën.

Ngjarja e denoncuar në Nisma #Thurje, ka ndodhur pasditen e djeshme në zonën pas Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit.

Policia i merr karrocën shitësit, por ky i fundit nuk i ndahet, do të hipë në automjet bashkë me ate. Degjoni bashkëbisedimin:

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas