Aktualitet

Video/ Sherr për marrjen e turistëve në Sarandë, të rinjtë qëllohen me grushteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:42 - 08/09/22 |
Opi Nion

Një sherr mes disa personave është regjistruar ditën e sotme në Sarandë.

Siç shihet nga pamjet disa të rinj goditen me gushte dhe më pas largohen me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Sipas informacioneve, konflikti ka nisur mes personave që ofrojnë shërbime për pushuesit në Sarandë. Referuar të dhënave të deritanishme, arsyeja e sherrit ka qenë konkurrenca për marrjen e pushuesve.

Në pamje, shihet se në momentin e sherrit kanë qenë të pranishëm edhe turist të huaj që kanë zgjedhur vendin tonë për të pushuar, por janë përballur me një situatë të pakëndshme.

https://youtube.com/shorts/X9TX9WC93ZU?feature=share

 

Pas