Sport

Video/ Sadio Mane shembulli i përulësisë, gjesti i tij bën xhiron e botës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:20 - 17/11/19 |
Opi Nion

Sadio Mane është nja nga sulmuesit më të mirë në futbollit, por ai mbetët një njeri i përulur dhe i thjeshtë.

Mane, pasi zbret nga autobusi ku po udhëtonin lojtarët e kombëtares së Senegalit, shikon punëtorin e ekipit që kishte shumë gjëra për të mbajtur në duar dhe menjëherë merr disa koli me ujë për ta ndihmuar.

Gjesti i lojtarit të Liverpool, po bën “xhiron e botë”, duke u shikuar në pak kohë nga miliona persona në rrjetet sociale. / Opiniona.al

Pas