Aktualitet

Video/ Rrugës për në Velipojë. Shih çfarë ndodh…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 03/08/16 |
b.f

Kafshë të ndryshme në disa raste janë shndërruar në burim aksidentesh në rrugët e vendit.

Në videon e mëposhtshme, publikuar nga Opinion.al, në aksin rrugor Shkodër-Velipojë duket mjaft qartë se një pjesë e rrugës është zaptuar nga disa lopë dhe një burrë që ecën me motor për dore, pa u trazuar aspak për rrezikun që mund të shkaktojë.

Vetëm një ditë më parë, rrugët e Shqipërisë u përgjakën nga dy aksidente.

Bilanci ishte tragjik, pesë persona të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje shumë të rëndë. 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas