Rajoni

Video/“Rrugaç”, deputetja e PDK i hedh ujë në fytyrë ministrit të Bujqësisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:57 - 21/12/21 |
Opi Nion

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu e ka quajtur rrugaç dhe i ka hedhur ujë në fytyrë Ministrit të Bujqësisë, Faton Peci.

Incidenti ka ndodhur në mbledhjen e Komisionit  për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim ditën e sotme.

Ti je rrugaç, mbylle rrugaç, idiot, kështu e meriton”,-ka thënë Musliu teksa ka lënë mbledhjen.

Ti je shumë e kulturume, po shihet ajo pjesa e kulturës”-ia ka kthyer ministri Peci.

Ndërsa kryetarja e Komisionit, Fitore Pacolli ka kërkuar një pushim pas përplasjes së deputetes e ministrit./Opinion.al

Pas