Aktualitet

Video/ Reshjet e shiut, autostrada Levan-Vlorë “nën pushtetin e ujit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:59 - 11/02/21 |
Doriana Çepunaj

Reshjet e shiut me intensitet të lartë kanë përfshirë vendin gjatë orëve të natës dhe mëngjesit të sotëm.

Ndërkohë nga shirat e rënë ka pasur probleme në disa akse rrugore në vend. Probleme ka patur edhe në autostradën Levan-Vlorë.

Nënkalimi në fshatin Panaja në këtë autostradë siç shihet edhe nga videot është nën pushtetin e ujit./Opinion.al

 

Pas