Aktualitet

Video/Rama: Sezoni turistik ka nisur me këmbë shumë të mbarë në SarandëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 14/06/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje nga unaza panoramike Lëkurës – Kanali i Çukës. Teksa jemi në nisje të sezonit turistik, kreu i qeverisë thotë se sezoni i këtij viti ka nisur me këmbë të mbarë në Sarandë.

“MIRËMËNGJES dhe me unazën panoramike Lëkurës – Kanali i Çukës, në Sarandën ku ky sezon ka nisur me këmbë shumë të mbarë, ju uroj një ditë të mbarë.”- shkruan Rama./Opinion.al

Pas