Aktualitet

Video/ Rama: Ky është destinacioni më i ri turistik, ka pritur mbi 7000 vizitorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 20/11/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë fundjavë duke publikuar një video në rrjetin social “Facebook” nga bukuritë e liqenit të Komanit. Bëhet fjalë për Majën  e Murgës.

Sipas kreut të qeverisë, ky është destinacioni më i ri turistik i Pukës që vetëm këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë.

“Mirëmëngjes, dhe me bukuritë që shtrihen mbi liqenin e Komanit, Maja e Murgës, destinacioni më i ri turistik i Pukës që këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama./Opinion.al

k

 

Pas