InstaBIZ

Video/Rama i thërret: Hajde këtu! Fëmija largohet i trembur duke qarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:54 - 15/01/22 |
Opi Nion

Është bërë virale në rrjet një video e Kryeministrit Rama, që shihet teksa përpiqet të afrojë një fëmijë që takon rastësisht në rrugë.

“Shko tek xhaxhi”, i thotë e ëma vogëlushit, ndërsa Kryeministri e thërret, por sapo i afrohet pak hapa, fëmija largohet duke qarë.

Këtë imazh vetë kryeministri e ka ndarë me një foto, ndërsa shkruan: “Kur të del para tjetri dhe të kujton sa shumë je zgjatur, pastaj ti ulesh sa mundesh dhe ai të shikon sa shumë je zbardhur”./Opinion.al

Pas