Aktualitet

Video/Rama ‘i rrethuar’ nga vajzat në Vlorë: Me çikat e Kosovës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 28/11/21 |
Opi Nion

Në këtë 28 nëntor, Vlora vendi ku u zhvillua ceremonia e flamurit, është vizituar nga shqiptarë të trevave të ndryshëm, kryesisht nga Kosova.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, në rrjetet sociale, ku duket i rrethuar nga vajza dhe gra nga Kosova të cilat kërkojnë të bëjnë fotografi me të.

Teksa ndan pamjet Rama shkruan:“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”./Opinion.al

Pas