Rajoni

Video/ Qytetari përulet para Albin Kutit, i puth këmbët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:13 - 08/06/20 |
Opi Nion

Që pas krijimit të qeverisë së re në Kosovë, ish-kryeministri Albin Kurti ka nisur mbledhjen e firmave të qytetarëve për peticionin që vendi të shkojë në zgjedhje.

Ndërkohë, teksa ishte duke ecur në rrugë, ka ndodhur një gjest i pazakontë. Një qytetar është përkulur para tij duke tentuar t’i puthë këmbët në shenjë dashamirësie. Kjo gjë ka bërë që të ndërhyjnë badigardët e tij.

Kur kanë kuptuar qëllimin e qytetarit, Kurti dhe badigardët kanë reaguar duke shamgur puthjen e këmbëve të liderit të VV-së nga qytetari./ Opinion.al

Pas