Sport

Video/ Qeni i presidentit ndërpretë ndeshjen në Zvicër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 21/02/21 |
Opi Nion

Zurich barazoi 1-1 sot në shtëpi kundër Sion. Por, një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në këtë ndeshje, pasi qeni i presidentit të Zurich, Ancillo Canepa, mori të gjithë vëmendjen e mediave, ndërsa pamjet nisin të qarkullonin në rrjet.

Qeni u fut në fushën e blertë dhe për një moment ndeshja u ndal, për të rinisur së shpejt. Arbitri i ndeshjes nisi të qeshte, kurse nga tribuna dikush zbriti dhe qeni u bind për t’u larguar nga fusha./ Opinion.al

 

Pas