Aktualitet

Video/ Provokimi i Vangjelit: Meta është socialisti, Rama kryetari i PS-sëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:14 - 28/04/16 |
b.f

Lorenc Vangjeli, i pyetur për dualitetin midis Ramës dhe Metës, është shprehur se tensioni midis dy aleatëve të majtë në qeverisje është lajm i mirë. “Është lajm i mirë që kanë probleme me njëri-tjetrin. Zoti na ruajtë sikur të mos kishin probleme me njëri-tjetrin. Praktikisht nuk do të kishte lojë politike nëse do të ishin në një vullnet me njëri-tjetrin. Ilir Meta është socialisti ndërsa Edi Rama është kryetar i Partisë Socialiste”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas