Life Style

Video/ Prezantuesja nuk mban dot lotët në transmetim live


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:04 - 25/07/20 |
Opi Nion

Moderatorja Rebecca Maddern nuk ka mundur të mbante lotët teksa shinte pamjet e një vajze 3-vjeçare që ribashkohej me prindërit pasi ishte ndarë prej 6 muajsh në shtete të ndryshme për shkak të mbylljes së kufijve, si pasojë e koronavirusit.

Prezantuesja australiane tregoi se e kishte parë edhe dy herë të tjera videon përpara se ta shfaqte në program dhe të gjitha herët e kishte të pamundur të mbante lotët.

Kjo është hera e tretë që e kam parë këtë video dhe ende qaj”, tha Rebecca, ndërsa shtoi: “Imagjino të mos kesh mundësinë të shohësh vajzën tënde të vogël për 6 muaj dhe të ndodhesh në një shtet tjetër në kohë pandemie”./ Opinion.al

Pas