-Jetë dhe Stil

Video prekëse, nëna ukrainase bashkohet me fëmijët e saj në kufirin hungarez


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:20 - 26/02/22 |
Opi Nion

Një video emocionuese, ku një nënë ukrainase përqafon fëmijët e saj dhe personin që i dërgoi te ajo po bën xhiron e rrjetit.

Me lot në sy dhe shumë e emocionuar, nëna ukrainase përqafon djalin dhe vajzën e saj në kufirin hungarez.

Nataliya Ableyeva iu besuan dy fëmijët nga babai i tyre, i cili u detyrua të qëndronte në Ukrainë për të luftuar për vendin e tyre.

Nëna e fëmijëve, Anna Semyuk, kishte udhëtuar nga Italia për t’i takuar dhe për t’i çuar ata në një vend të sigurt./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CBS News (@cbsnews)

Pas