Bota

VIDEO/Po shuante qirinjtë e tortës së ditëlindjes, gruas i marrin flakë flokët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 07/12/21 |
Opi Nion

Festa e ditëlindjes nuk shkoi ashtu siç duhet për një grua nga Utah. Në momentin më kulmor të festës, flokët e saj aksidentalisht morën flakë kur po shuante qirinjtë.

“E pashë të gjithë jetën time të ndezur para syve të mi”, tha Ana Oosterhouse për Kennedy Neës. “Ishte një përvojë shumë surreale dhe ndodhi kaq shpejt.”

Nëna e gjashtë fëmijëve, Ana Oosterhouse, po organizonte një festë të përbashkët ditëlindjeje për të dhe djalin e saj 7-vjeçar, Hunter.

34-vjeçarja dhe djali i saj shihen të ulur para dy tortës, ndërsa familjarët dhe miqtë dëgjohen të këndojnë këngën e ditëlindjes.

Teksa ajo u përkul për të fikur qirinjtë, flokët e saj morën flakë papritur. Të pranishmit në festë u shokuan dhe disa prej tyre po nxitonin për të shuar flakët./Opinion.al

 

Pas