Aktualitet

VIDEO/ Plas debati në Opinion mes Vangjush Dakos dhe Mark Markut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:21 - 25/10/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ ka plasur një debat mes kryebashkikut të Durrësit Vangjush Dakos dhe analistit Mark Marku.

Debati mes dy të ftuarve ishte për votat pasi Marku e ka akuzuar Dakon për manipulime në vota dhe lidhjet që ai ka përdorur për fushatat elektorale.

Nga ana tjetër Dako është shprehur se në 2005 kur Marku ka qenë vëzhgues për Durrësin, PD ka vjedhur vota dhe për këtë meritojnë të shkojnë në burg.

Ndiqni në videon më poshtë debatin e plotë;

Pas